Pravidla a informace

 7 virtuálních adoptivních běhů pro Zoo Praha 

v horizontu 7 měsících

1x měsíčně - 1 závod - 1 zvíře

Za vytěžené peníze zvíře adoptujeme na 1 rok nebo věnujeme sponzorský dar a v tom nejlepším případě uděláme obojí!

Každý zaregistrovaný běžec obdrží po zaplacení startovného ( 250 Kč/ 1 běh) startovní číslo emailem do 5 pracovních dní a bude zveřejněn na startovní listině na našem webu. Jako variabilní symbol bude vždy telefonní číslo shodné, které běžec uvádí při registraci. Závod který se poběží 1. - 10. dne v měsíci, za dané zvíře, které společně adoptujeme/sponzoring, běžec zdokumentuje čas pomocí sportovních aplikací a po té nahraje na náš web. Po nahrání a sečtení výsledků obdrží každý běžec diplom a dřevěnou medaili se stuhou a zvířetem, za které se v určitém měsíc běží. 

 Z částky 250 Kč jako startovné, putuje 20% do Zoo Praha, zbylá částka je pokryta na výrobu medailí ,na administrativu a organizaci.

Pokud v měsíci se nezaregistruje dostatek běžců, které pokryjí adopci daného zvířete, za který se určitý měsíc běží, zvířeti se odešle sponzoring 20% částky ze startovného.

Pokud v měsíci se zaregistruje více běžců, které pokryjí adopci daného zvířete, za které se určitý měsíc běží, zvíře adoptujeme a zároveň částka, která bude nad rámec bude odeslána jako sponzoring společně s adopcí. 

Tedy zjednodušeně, z každého běžce putuje 20% ze startovného na dané zvíře, které se běží daný měsíc. 


Medaile odešleme vždy do 14. dní od konce závodu.

V únoru 2021 bude spuštěna registrace pro "doběhni si medaili" z předešlých závodů. Podmínky jsou stejné. Po zaplacení startovného běžec obdrží startovní číslo, po nahraní výsledků, medaili o kterou běží, avšak jen účastnický list, nikoliv diplom s umístěním. Ze startovného putuje také 20 % na dané zvíře, za které právě registrovaný běžel.